Викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності взяли участь у роботі журі МАН України

12-13 лютого 2024 року тривав ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

До складу журі секцій відділення правознавства увійшли: голова журі – Соболь Є.Ю., ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, доктор юридичних наук, професор; секретар журі – Трошкіна К.Є., доцент кафедри права та правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук, доцент; член журі – Мілова Т.М., доцент кафедри права та правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук, доцент.

Вихованці відділення правознавства представили 9 актуальних та цікавих тем: «Нормативно-правове регулювання особистих немайнових репродуктивних прав у цивільному законодавстві», «Репарація як форма міжнародно-правової відповідальності держав», «Трудова експлуатація дітей в умовах збройного конфлікту», «Нормативно-правове забезпечення діяльності іноземних легіонів на прикладі Франції, Іспанії та України», «Шлюбний договір як гарантія забезпечення майнових прав подружжя» тощо. Декілька тем були присвячені різним групам прав внутрішньо переміщених осіб і проблемам їхнього забезпечення.

Усі учасники конкурсу показали чудовий результат: наукові роботи були актуальні, цікаві, змістовні, різнопланові.

Щиро вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та їх керівників!

Бажаємо гідно представити свої проєкти й вибороти першість у ІІІ етапі конкурсу у Києві, а також чекаємо в стінах нашого Університету як наших майбутніх студентів!