Народний депутат Ігор Мурдій відвідав ЦДУ ім. В. Винниченка

15 лютого 2024 року народний депутат України Ігор Мурдій завітав до Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Ігор Мурдій зустрівся з представниками студентської ради й адміністрації закладу. Студенти поспілкувалися з політиком щодо особливостей депутатської роботи, університетських заходів, волонтерську діяльність, підтримку ЗСУ. Під час засідання сторони обговорили перспективи подальшої співпраці.

Представники університету провели екскурсію університетом для народного обранця.

На своїй сторінці у фейсбуці Ігор Мурдій зазначив: «Хочете дізнатися більше про українську молодь? Завітайте до Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка! Українські студенти – талановиті, розумні, перспективні та амбітні. І головне – готові будувати своє майбутнє в рідній державі».