Монографічна праця науковців-правників

Колектив кафедри права та правоохоронної діяльності представили друге оновлене видання колективної монографії «Інтеграція правової системи України в європейський простір: стан та шляхи розвитку». Серед співавторів монографії: професор Гриценко В.Г., професор Рябовол Л.Т., професор Кондратенко В.М., доцент Максименко Н.В., доцент Мілова Т.М.,  доцент Окопник О.М., доцент Сокуренко О.А., доцент Поляруш С.І., доцент Чернік С.Д., доцент Владимирова В.І., доцент Трошкіна К.Є., старший викладач Корнійченко А.О., доцент Супрун В.М., докторант Фомічов К.С.

Інтеграція національної правової системи до європейського правового простору вимагає вирішення комплексу завдань щодо творення й застосування права, охорони й захисту прав людини в Україні. Не менш важливим наразі є наукове обґрунтування відповідного процесу, його теоретико-методологічних засад. Саме на це спрямована колективна монографія «Інтеграція правової системи України в європейський простір: стан та шляхи розвитку» – науковий результат творчого пошуку колективу авторів.

Дослідження виконане у форматі комплексного аналізу особливостей інтеграції правової системи України в Європейський простір. Ученими встановлено основні вектори зближення національної системи права із сучасною європейською системою права.

Інформацію надано кафедрою права та правоохоронної діяльності