Науковці ЦДУ долучилися до складу авторського колективу Науково-практичного коментаря Кодексу адміністративного судочинства України

Вийшов друком науково-практичний коментар Кодексу адміністративного судочинства України (за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора Антона Чубенка) – кодифікованого акта у сфері публічно-правових відносин, що визначає юрисдикцію, повноваження адміністративних судів щодо розгляду адміністративних справ. У роботі авторського колективу взяли участь представники Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка: професори кафедри права та правоохоронної діяльності, доктори юридичних наук, професори Євген Соболь, Андрій Манжула й Віталій Кондратенко.

Як засвідчує юридична практика, актуальні проблеми пов’язані  з хибним тлумаченням чинного законодавства. Тому особливий акцент у коментарі до статей зроблено на їхньому бажаному результаті відповідно до юридичних норм. Відображено правову основу статей, конституційні норми, вимоги міжнародних договорів, рекомендації міжнародних організацій, практику Європейського суду з прав людини, на яких ґрунтуються відповідні вимоги. Також автори прагнули показати взаємний між положеннями Кодексу та іншими відповідними нормативно-правовими актами. Запропоновано варіанти розв’язання колізій, способи подолання прогалин у законодавчому регулюванні України, які створюють проблеми у практиці правозастосування.

Видання розраховане на суддів, прокурорів, адвокатів, посадових осіб органів публічної влади, викладачів, ад’юнктів, аспірантів, курсантів і студентів закладів вищої освіти, які готують фахівців у галузі права, а також усіх, хто цікавиться питаннями норм адміністративно-процесуального права.