Зустрічі з керівниками та колективами ліцеїв

«Партнерство. Освіта. Майбутнє.» – саме під таким гаслом напередодні нового року університет відзначив подяками колективи закладів освіти за співпрацю у проєкті «Хочу тут вчитись».

Протягом грудня делегація університету відвідала: Ліцей «Науковий», Ліцей «Центральний», «Ліцей імені Тараса Шевченка»,  Ліцей «Муніципальний колегіум», Ліцей «Лінгвістичний», Ліцей «Європейська освіта» та «Ліцей Природничих наук». У ході візитів ректор університету Євген Соболь та  директори шкіл обговорили важливі проблеми освіти в регіоні.

Нагадаємо, що проєкт «Хочу тут вчитись» був започаткований Кіровоградською обласною військовою адміністрацією у 2022 році. Його головним завданням є популяризація закладів вищої освіти області.