Яскравий конкурс

Нещодавно в нашому університеті на факультеті іноземних мов відбувся яскравий захід для студентів-першокурсників, який дав змогу їм не тільки показати та проявити себе з іншого боку, але й добре відпочити від тяжких буднів. Кожна група отримала своє завдання, тему, яку вона повинна була висвітлити за допомогою стінгазети, представлення групи, пісні та сценки. Це було цікаве тим, що учасники кожної з команд працювали колективно, дружно, що ще більше зміцнило їхні товариські стосунки. І нехай кожна група помітно нервувала, але всі намагалися підтримати один одного своєю допомогою, порадами, гучними оплесками. Тож не дивно, що всі виступили добре й вразили присутніх своєю оригінальністю та неповторністю. Засмучує тільки те, що міні-концерт пролетів дуже швидко й непомітно - і першокурсникам довелося повертатися вже до звичного режиму навчання.