Регіональний семінар  «Актуальні проблеми запобігання та протидії домашньому насильству»

Регіональний семінар «Актуальні проблеми запобігання та протидії домашньому насильству»

5 грудня 2023 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у місті Дніпро відбувся регіональний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми запобігання та протидії домашньому насильству».

У роботі семінару приймав участь професор кафедри права та правоохоронної діяльності, доктор юридичних наук, професор Андрій Манжула.

Модератором заходу виступив професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС, доктор юридичних наук, професор Роман Миронюк.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися проректор ДДУВС Ігор Луговий, заступниця начальника Управління моніторингу дотримання прав людини МВС України Ольга Перунова.

1

Учасники семінару представили та обговорили доповіді з актуальних проблем протидії домашньому насильству, обмінялися досвідом та ознайомилися зі змінами в законодавстві щодо запобігання та протидії домашньому насильству, ділилися враженнями та пропозиціями.