На факультеті історії, бізнес-освіти та права відбулася конференція з нагоди 45-річчя відновлення факультету

Сучасний факультет історії, бізнес-освіти та права пройшов декілька важливих етапів становлення: 1930-1933 рр., 1946-1956 рр., 1978 р. ­– і дотепер. Відновлення діяльності історичного факультету в Кіровоградському державному педагогічному інституті 1978 року стало важливою подією регіону. Тисячі молодих вчителів, державних службовців, правознавців – випускники навчального закладу зміцнюють авторитет сторічного університету.

2Днями було проведено онлайн-конференцію «Студентська наука в університеті – 2023», приурочену до 45-річчя відновлення діяльності факультету. Було залучено всі кафедри. Учасники заслухали та обговорили 30 доповідей з актуальних проблем історії України, всесвітньої історії, правознавства. Наприкінці заходу відзначено результативність роботи конференції та надано сертифікати її учасникам.