Всеукраїнські філософські читання до Міжнародного дня філософії

Щороку 16 листопада відзначається Міжнародний день філософії. Кафедра філософії, політології та психології традиційно виступила співорганізатором всеукраїнських філософських читань разом із МОН України та Національним авіаційним університетом.

Цьогоріч темою читань були соціокультурні трансформації сучасної мови комунікації. Доктор філософських наук, завідувач кафедри філософії, політології та психології Юлія Харченко у своєму виступі схарактеризувала місце й роль комунікації у віртуальній реальності, зауважила як на позитивних аспектах питання так і на ризиках. Кандидат соціологічних наук, доцент кафедри Едуард Клюєнко виступив із доповіддю, що розкривала проблему інтерпретації "нових" воєн у соціальних теоріях постмодернізму. Підкреслив, що в соціальних теоріях  існує розрізнення між так званими "новими", "постмодерними війнами" та війнами в епоху постмодерну. За результатами філософських читань буде видано збірник і кожен зацікавлений зможе звернутися на кафедру, щоб ознайомитися з аналізом сучасних проблем трансформацій у сфері мови комунікацій.

а1