ЦДУ та ліцей «Центральний» Кропивницької міської ради уклали договір про співпрацю

20 листопада 2023 року укладено Договір про співпрацю між Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка та ліцеєм «Центральний» Кропивницької міської ради, який спрямований на об’єднання зусиль сторін у реалізації державної політики у сфері середньої та вищої освіти відповідно до чинного законодавства.

Ректор університету Євген Соболь та директор ліцею Світлана Павленко обговорили співробітництво у сфері підготовки фахівців середньої освіти, стажування педагогічних працівників та виконання сумісних проєктів і досліджень.