• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
Вітаємо студенток факультету фізичного виховання з успішним виступом на Чемпіонаті України з гімнастики спортивної

07-10 листопада 2023 року в м. Київ відбувся Чемпіонат України серед молоді та юніорів з гімнастики спортивної.

Команду від Кіровоградської області представляли студентки факультету фізичного виховання Вікторія Іваненко (ІІ курс) та Анастасія Задворна (І курс). За результатами змагань в командній першості наша команда виборола почесне ІІ місце.

В багатоборстві, за програмою майстрів спорту України, Вікторія Іваненко посіла ІІІ місце, та у фінальних змаганнях на опорному стрибку виборола ІІІ місце.

Вітаємо студенток та їх тренерів з вдалим виступом! Бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!