![Кіровоградському медичному фаховому коледжу ім. Є.Й.Мухіна виповнилося 95 років](/images/stories/news_2023/golovna/11/07-11-08-45/1.jpg)
Кіровоградському медичному фаховому коледжу ім. Є.Й.Мухіна виповнилося 95 років
Євген Соболь відвідав урочистості з нагоди 95-річчя Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й.Мухіна. Ректор ЦДУ привітав навчальний заклад вітальним адресом і картиною.
Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є.Й.Мухіна – це осередок якісної освіти, відомий завдяки медикам-професіоналам, досвідченим викладачам в Україні та за кордоном. Зичимо процвітання, нових досягнень і невпинного розвитку! Дякуємо за якість і співпрацю!