Вчені-географи — вчителям-практикам

5 травня 2011 року в КДПУ відбулася традиційна науково-практична конференція “Наукові здобутки вчених-географів та студентів Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка — вчителям-практикам”, яка проводиться кафедрою географії та геоекології за участю голів районних методичних обєднань вчителів географії Кіровоградської області.

Під час першої частині учасники конференції вислухали доповіді викладачів, аспірантів та студентів природничного факультету, присвячені нагальним геоекологічним проблемам регіону. Робота продовжилася у відділі природничої та технічної літератури Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д. Чижевського, де було організовано презентацію унікальної виставки “Картографічні твори: від раритетних до сучасних видань; інтелектуальні можливості фахівців Кіровоградщини”.