CUSU GAMES

24 жовтня на базі ЦДУ ім. Володимира Винниченка відбулися перші загальноуніверситетські змагання “CUSU GAMES“, які відтепер проходитимуть щорічно. Участь у естафетах брали шість команд. Кожен факультет представив свою збірну, учасниками якої були студенти разом із викладачами. Для рівноваги шостою командою була команда представників студради. Абсолютно всі учасники проявили себе активно та яскраво.

Дякуємо всім за участь.

Вітаємо переможців:

1 місце – Факультет фізичного виховання;

2 місце – Факультет педагогіки, психології та мистецтв;

3 місце – Факультет історії, бізнес-освіти та права.

За активну участь нагороджений Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій і Факультет математики, природничих наук і технологій.

Упевнені, що нова традиція стане черговою нагодою для єднання студентства та викладачів.

Дякуємо нашим постійним партнерам та співорганізаторам – управлінню молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації на чолі з начальником управління Андрієм Щетиною.