Синергія викладачів та студентів у наукових дослідженнях

19 та 20 жовтня 2023 року на базі Хмельницького національного університету відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи» у змішаному форматі.

На початку конференції з вітальним словом виступив ректор Хмельницького національного університету, кандидат економічних наук, доцент Сергій Матюх; президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії наук і Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень; академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України Нелля Ничкало  та ін.

Присутні заслухали доповіді провідних українських та зарубіжних науковців, зокрема, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри права та правоохоронної діяльності Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Лілії Рябовол на тему «Забезпечення якості вищої освіти в Україні: відповідність до ESG 2015».

До участі в конференції долучилися викладачі кафедри технологічної та професійної освіти факультету математики, природничих наук та технологій нашого університету: в.о. завідувачки кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Абрамова; доктор педагогічних наук, професор Людмила Чистякова; кандидат технічних наук, доцент Сергій Рябець; кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Мироненко, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Пуляк та інші. Під керівництвом викладачів було представлено доповіді з тем досліджень здобувачів спеціальностей Середня освіта (Трудове навчання та технології) й Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості).