Університет підписав меморандум про співпрацю з відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

Вже тривалий час кафедра права та правоохоронної діяльності активно співпрацює з відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області, що передбачає участь у дискусійних круглих столах, проведенні воркшопів для студентської спільноти, співпрацю в рамках діяльності юридичної клініки університету «Artium de Lex». Логічним продовженням довготривалої співпраці стало підписання Меморандуму про співробітництво між Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.

11 жовтня 2023 року Меморандум підписали ректор ЦДУ Євген Соболь та начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області Оксана Крайсносвіт.

Метою співпраці визначено сприяння підвищенню рівня правової свідомості, ведення наукових розробок у сфері соціально-трудових відносин, здійснення профорієнтаційної роботи щодо отримання студентами практичних знань про законодавчо визначені шляхи вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), зниження рівня конфліктогенності та стабілізації соціально-трудових відносин у колективах підприємств (установ, організацій).

Меморандумом передбачено такі важливі напрямки співробітництва як: проведення спільних заходів, зокрема, семінарів, круглих столів, лекцій з питань законодавчо визначених шляхів вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), зниження рівня конфліктогенності та стабілізації соціально-трудових відносин в колективах підприємств (установ, організацій); обмін інформаційними, довідковими і методичними матеріалами з питань реалізації державної політики у сферах, що перебувають в межах компетенції; висунення пропозицій та здійснення наукових розробок у сфері соціально-трудових відносин; проходження виробничої практики студентами ОП «Право» у Відділенні та інші.

Підписання Меморандуму, безумовно, є важливим для розширення та поглиблення співпраці Університету з відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.