Представники влади й освіти регіону підбили підсумки проєкту «Хочу тут вчитись»

У Кіровоградській ОВА підбили підсумки проєкту «Хочу тут вчитись».

В обговоренні результатів профорієнтаційної програми взяли участь освітяни, обласне керівництво. Учасники зустрічі розглянули актуальні питання щодо регіональних закладів освіти, обговорили ініціативи й запланували роботу на наступний рік.

«У березні 2023 року було започатковано обласний профорієнтаційний Проєкт «Хочу тут вчитись», який був спрямований на розвиток освіти та збільшення кількості вмотивованих студентів, які прагнуть до навчання у закладах освіти Кіровоградської області. І сьогодні ми можемо зробити аналіз нашої спільної роботи і побачити чи збільшилася кількість учнів у професійно-технічних закладах та кількість студентів у коледжах та вишах області, які виявили бажання навчатися у закладах освіти саме нашої області», – повідомила Катерина Колтунова.

Євген Соболь зазначив: «Сьогодні мали чергову розширену зустріч, де обговорювали інструментарій, який дозволить досягати цих цілей. Думаю, ми їх досягнемо, бо задіяні влада, освітяни різних рівнів і громадський сектор».