Сердечно вітаю із Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека – храм досвіду, інтелекту, скарбів людського розуму й духу, джерело мудрості, освіти та культури.  Це місце наукових ідей, відкриттів, початок нових досліджень, звідки черпають знання вчені й винахідники. Завдяки книгозбірням ми відчуваємо зв’язок між сьогоденням і вічністю, стаємо учасниками позачасового діалогу епох, культур, думок.

Бажаю вам, працівники бібліотек, нових книголюбів, надходжень, міцного здоров’я та оптимізму! Удячних читачів, підтримки колег, успіхів у вашій шляхетній справі! Пам’ятайте, що ваше покликання – це надзвичайно достойний чин, адже ви формуєте інтелектуальний простір України.

Особливо хочу відзначити бібліотеку нашого університету, що є нашим головним інформаційним ресурсом. Дякую за оперативність, якісне обслуговування, плідну співпрацю зі студентами та викладачами!

З найщирішими побажаннями –
ректор Центральноукраїнського державного