Участь науково-педагогічних працівників Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка в VI Міжнародній науковій конференції  «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті»!

Участь науково-педагогічних працівників Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка в VI Міжнародній науковій конференції «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті»!

19-20 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники університету долучилися до наукового зібрання VI Міжнародної наукової конференції «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті», яка відбулася в м. Катовіце (Республіка Польща), в одному з найпрестижнішому закладі вищої освіти Польщі – Сілезькій академії.

Науковий форум був організований завдяки плідній співпраці Сілезької академії з Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка, Бердянським державним педагогічним університетом, Братиславським університетом економіки і менеджменту, Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка, Донбаським державним педагогічним університетом, Інститутом дослідження просторового розвитку, Інститутом підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним транспортним університетом, Національним університетом цивільного захисту України, Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка, Східноукраїнським національним університетом імені В. Даля, Асоціацією інновацій транспортної інфраструктури України.

Учасників зібрання привітали: ректор Сілезької академії Александер Остенда, декан WABiSS Сілезької академії Якуб Щвєжавський, ректор Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Наталя Фалько, ректор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Юрій Лянний, проректор із наукової роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Лілія Клочек та проректор із наукової роботи Бердянського державного педагогічного університету Яна Сичікова.

Наукова конференція проводилася у змішаному форматі. Модераторами виступили Тетяна Несторенко (професор Сілезької академії), Назар Добош (доцент Львівського національного університету ім. Івана Франка), Ірина Остополець (доцент Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького) та Ольга Шевченко (доцент Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка).

Науково-педагогічні працівники нашого університету брали активну участь у наукових дискусіях та обговореннях актуальних питань, пов’язаних із інформаційними та інноваційними технологіями в освіті, економіці й управлінні, у житті суспільства, а також із проблематики штучного інтелекту та суспільства, сучасних технологій фізичної культури, спорту та фізичної реабілітації.

В.о. завідувача кафедри технологічної та професійної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Абрамова запропонувала зібранню доповідь: «Особливості формування дослідницьких умінь школярів під час роботи над STEM-проєктами»; кандидат педагогічний наук, доцент Наталя Мироненко – «Формування життєвих компетентностей майбутніх фахівців технологічної освіти під час вивчення дисциплін професійної підготовки»; кандидат педагогічний наук, доцент Ольга Пуляк – «Сучасний стан та особливості формування ґендерної компетентності здобувачів в закладах вищої освіти України».

До участі в конференції в дистанційному форматі долучилися науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти факультету фізичного виховання та факультету математики, природничих наук та технологій.

За результатами роботи конференції польським академічним видавництвом буде опублікована електронна версія колективної монографії. Колективній монографії буде присвоєно ISBN та DOI.

Бажаємо подальшої наукової співпраці, творчих здобутків, миру й перемоги!