Викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності взяли участь у вебінарі «Забезпечення якості правничої освіти: інструменти Американської асоціації правників та добрі практики»

Фаховий вебінар відбувся 13 вересня 2023 року за ініціативою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Американської асоціації правників за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Справедливість для всіх».

Представниками від Центральноукраїнського державного університету ім.В.Винниченка були співробітники кафедри права та правоохоронної діяльності: Т.М. Мілова (к.ю.н., доцент, завідувач кафедри, гарант  ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня), О.А. Сокуренко  (к.ю.н., доцент, гарант ОП «Право» другого (магістерського) рівня), А.А. Манжула  (д.ю.н., професор, гарант ОНП «Право» третього (освітньо-наукового) рівня), В.М. Кондратенко (д.ю.н., професор, гарант ОП «Правоохоронна діяльність» другого (магістерського) рівня), К.Є. Трошкіна (к.ю.н., доцент, член проєктної групи ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня), В.С. Крушеніцький (аспірант кафедри права та правоохоронної діяльності).

Модератором заходу став Артем Шаіпов, юридичний радник Програми USAID «Справедливість для всіх». З вітальним словом до учасників заходу звернувся Андрій Бутенко, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, зазначивши, що  Національне агентство активно працює над удосконаленням правового (нормативного) забезпечення акредитаційних процесів в Україні, зокрема правничих освітніх програм, а також акцентував увагу на тісній співпраці з іноземними партнерами задля підвищення якості вищої освіти.

Про досвід формування акредитаційних стандартів у сфері юридичної освіти та здійснення акредитації правничих шкіл США розповіла Ангела Гілмор, старший радник з акредитації Секції АВА.

Стефані Гіггеттс, заступниця керуючого директора Секції АВА, надала відповіді на запитання слухачів вебінару в контексті особливостей процесу акредитації юридичних освітніх програм, процесу здобуття юридичної освіти та стандартів, процедурних правил акредитації.

З акредитаційними стандартами та процедурними правилами акредитації правничих шкіл США, які розробила та впроваджує Секція ABA можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/Vwx0fwnE