Успіх студентів факультету фізичного виховання на змаганнях Кубку України з боксу!

З 27 серпня до 3 вересня 2023 року в с. Бояни (Чернівецька обл.) відбулися змагання Кубку України з боксу серед чоловіків та жінок на честь Героїв Азовсталі. В змаганнях брали участь 267 найсильніших спортсменів України. Кіровоградщину представляли студенти факультету фізичного виховання ЦДУ ім. В. Винниченка.

За результатами змагань студентка 1 курсу Юлія Філіпова (майстер спорту України) здобула золоту медаль у ваговій категорії до 66 кг та визнана найкращою спортсменкою. Студент 3 курсу Бозорбой Матякубов (майстер спорту України міжнародного класу) у ваговій категорії до 67 кг та студент 4 курсу Владислав Стась (майстер спорту України) у ваговій категорії до 57 кг посіли 3 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо подальших перемог!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання