Відбулися урочистості до Дня фізичної культури і спорту на факультеті фізичного виховання

Спорт - це таємна зброя, що завжди з тобою!
9 вересня за календарем День фізичної культури і спорту України. Зранку подвір'я факультету фізичного виховання університету імені Володимира Винниченка наповнилося людьми, які завітали аби урочисто відзначити своє професійне свято. Тренери, чемпіони, викладачі, студенти та випускники. Їх усіх об'єднав спорт та успіх.

Традиційно серед запрошених почесні гості - заступниця голови обласної війської адміністрації Катерина Колтунова, заступник голови обласної ради Юрій Семенюк та начальник Управління молоді та спорту Андрій Щетина. Протягом років вони підтримують наші ініціативи та молодих спортсменів. А сьогодні - нагороджували тренерів та їх вихованців за внесок у розвиток спорту області і країни вцілому.
Пишаємося нашими професійними педагогами та їх талановитими учнями. Бажаємо їм ніколи не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових вершим у спорті.