Відбулися щорічні Серпневі зустрічі для педагогічних працівників міста Кропивницького

Вчителі - одна з основ суспільства. Значною мірою, від їхньої роботи залежить якими станемо в майбутньому.

28 серпня відбулися щорічні Серпневі зустрічі для педагогічних працівників міста Кропивницького. Головною метою заходу стало відзначення найкращих вчителів за їхні вагомі внески в розвиток освіти регіону.

Учасників вітали: голова обласної військової адміністрації А. Райкович, заступник голови міської ради Кропивницького О.Мосін, начальник управління освіти Л. Костенко, ректор університету Володимира Винниченка Є. Соболь. Приємно, що серед нагороджених були й педагоги нашого університету. Горді такою командою починати новий навчальний рік.