Шановні медики, працівники санаторію-профілакторію "Юність" та медичні працівники університету!

Від щирого серця вітаю кожного, хто виконує надважливу роботу – рятує життя. Ваші самовідданість, знання й готовність допомогти особливо вирішальні в час війни, адже ваші вчинки – це непохитна сміливість і щоденний героїзм. У кожного свій фронт: лікарня, шпиталь, санаторій-профілакторій університету, медичний пункт. Та всі ваші спільні зусилля спрямовані до спільного, єдиного результату – нашої Перемоги.

Тож зичу вам і надалі стійкого кроку, незламного духу, наснаги й успіхів. Хай шляхетне покликання завжди приносить зцілення та вдячність за ваші зусилля та руки. Бажаю, щоб дії були впевненими, думки – світлими, слова й учинки – цілющими. Міцного здоров’я, переможного миру й добробуту!

З найщирішими побажаннями – ректор Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира Винниченка, доктор юридичних наук, професор Євген Соболь