• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Успіх студентів факультету фізичного виховання на Всеукраїнському турнірі з боксу

18-22 липня 2023 року в місті Кропивницькому відбулися змагання Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків та жінок пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва.

Студенти факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка захищали честь Кіровоградщині під гаслом «Разом до Перемоги!».

Так, студент 2 курсу Ігор Грищенко виборов золоту медаль у ваговій категорії до 75 кг, виконавши норматив «Майстер спорту України з боксу»; студент 4 курсу, майстер спорту України – Владислав Стась у ваговій категорії 57 кг посів ІІ місце; студент 4 курсу, майстер спорту України – Андрій Щуцький у ваговій категорії до 80 кг посів ІІІ місце.

Вітаємо студентів та тренерів з успіхом і бажаємо подальших перемог!!!