Вітання з днем бухгалтера та аудитора

Шановні бухгалтери та аудитори!

У цей складний для України час ваші наполеглива праця, точність, професійний запал живлять імунітет нашої економіки. Попри виклики часу, ви підтримуєте стабільність і злагодженість завдяки високоякісній праці, відданості своєму почесному фахові.

Щодня ви виконуєте надважливу і масштабну роботу без якої неможливо уявити низку процесів у нашому освітньому закладі. Своєчасне нарахування стипендій та зарплат, обрахунки, звіти, відсотки – це ті щоденні значущі завдання, які сприяють розвитку університету, забезпечують чітку організацію на обласному та всеукраїнському рівнях загалом.

Від щирого серця бажаю вам удячності колег та всіх освітян! Зичу високих результатів і успіхів! Хай вас завжди супроводжують безпомильність, добробут і гармонія!

З найщирішими побажаннями –
ректор Центральноукраїнського державного