Ректор ЦДУ відвідав Національний університет біоресурсів та природокористування

3 липня 2023 року під час робочої поїздки до Києва ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Євген Соболь відвідав Національний університет біоресурсів та природокористування. Це один із провідних закладів освіти в Україні, який має три навчально-наукових інститути, 13 факультетів та 10 регіональних вищих навчальних закладів. Євген Соболь зустрівся з ректором університету Станіславом Ніколаєнком та обговорив з ним можливості та потенціал співпраці двох закладів.

Крім того, Євген Юрійович взяв участь у роботі спеціалізованої вченої ради із захисту дисертаційного дослідження.

У цьому році Національний університет біоресурсів та природокористування святкує свій ювілей - 125 років від дня заснування! Ми вітаємо наших колег та бажаємо їм міцно стояти на ногах навіть у найскладніші часи, зберігати свої давні освітні традиції, розвивати і розбудовувати свій потужний науковий потенціал й навчати справжніх лідерів та активних, небайдужих, талановитих громадян - надію і майбутнє нашої країни.