В ЦДУ відбулося вручення дипломів

29 і 30 червня випускники бакалаврату та магістратури за перехресним вступом отримали свої дипломи про вищу освіту. Цього року ЦДУ імені Володимира Винниченка має 655 випускників, 75 з них завершили навчання з дипломом з відзнакою. Пишаємося усіма нашими випускниками. Віримо у їхню щасливу долю та блискуче майбутнє. Сподіваємося, вони завжди пам’ятатимуть роки навчання в університеті і знову й знову повертатимуться до своєї Alma Mater – на навчання в магістратурі, на наукові конференції, на курси підвищення кваліфікації чи зустрічі випускників.

Вітаємо випускників та бажаємо їм здоров’я і добробуту, професійної реалізації та щасливого життя у вільній і успішній Україні. Не бійтеся ставити перед собою амбітні цілі, сміливо ідіть до них і здобувайте великі і малі перемоги щодня.

Слава ЗСУ, силам ППО та ДСНС, завдяки яким цей день відбувся. Навіки в пам’яті наші герої – випускники ЦДУ, які полягли у боях за Україну.