ЦДУ підписав меморандум про співпрацю з баскетбольним клубом PUSH TEAM

28 червня Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка в особі ректора Євгена Соболя та харківський баскетбольний клуб «Push Team» в особі його очільника Євгенія Пушкарьова підписали Меморандум про співпрацю.

Документ покликаний сприяти покращенню інфраструктури та заохоченню студентської молоді до занять спортом, передбачає активну взаємодію між сторонами у питаннях впровадження сучасних освітніх технологій та модернізації навчально-методичної, технічної баз вищої освіти, а також засвідчує готовність університету та клубу до організації спільних проєктів у сфері волонтерства, неформальної освіти, змістовного дозвілля, культури та мистецтва.

Зокрема, сторони обговорили перспективи участі студентської команди ЦДУ у чемпіонаті України вже у найближчому майбутньому.