ЦДУ взяв участь у міжнародному круглому столі «Синергія знань, умінь та досвіду заради майбутнього»

27 червня 2023 року ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Євген Соболь, помічник ректора з міжнародної діяльності Оксана Філоненко та в.о. завідувача кафедри математики та методики її навчання Володимир Панченко взяли участь у міжнародному круглому столі на тему: «Синергія знань, умінь та досвіду заради майбутнього» Організатором заходу виступила Академія прикладних наук (м. Познань, Польща). Учасниками події стали 20 закладів вищої освіти з України, а також Польщі, Індії, Естонії тощо. У міжнародному форматі презентували основні напрями діяльності ЦДУ ім. В.Винниченка та обговорили перспективи співпраці в галузі міжнародного співробітництва з Академією прикладних наук (м. Познань, Польща).

Зокрема, йшлося про підвищення якості міжнародних послуг та академічної мобільності викладачів та студентів ЦДУ ім. В.Винниченка шляхом розширення участі у реалізації спільних проєктів грантів і програм академічної мобільності; обмін представників професорсько-викладацького складу з метою проходження стажувань, проведення науково-дослідницької роботи, спільних міжнародних освітніх заходів; запрошення іноземних лекторів, вчених та фахівців з метою проведення спецкурсів та науково-практичних семінарів для студентів і викладачів ЦДУ ім. В.Винниченка. Крім того, у межах співпраці обговорювалися можливості запровадити програми семестрового обміну студентів та подвійного диплому.