Краса, сила грація: в ЦДУ відбувся Кубок ректора з танцювального спорту

11 червня на базі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбувся «Кубок ректора з танцювального спорту». Подія зібрала понад 560 учасників з 5 регіонів України, що змагалися у різних категоріях — і для дітей, і для дорослих спортсменів.

«Кубок ректора» раніше був доброю традицією в ЦДУ, яка, на жаль, перервалася на кілька років.

Завдяки невтомній творчій енергії організаторів турніру — викладачів кафедри мистецької освіти, зіркової танцювальної пари та керівників клубу «One Step” Олексія та Ірини Портянко, за підтримки ректорату — нині ця традиція відновлюється знову. Другий рік поспіль ЦДУ відкриває свої двері для талановитих юних спортсменів і стає майданчиком для справжнього свята спорту, краси і волі до перемоги.

На врученні дипломів та кубків переможців та призерів турніру ректор ЦДУ Євген Соболь зазначив: «Україна безмежно багата талановитою молоддю. І я вдячний кожному учасникові і батькам дітей. А також тренерам, що підтримують і ведуть до мети своїх вихованців!»