В ЦДУ приймали Надзвичайного та Повноважного Посла України в Кувейті Олександра Балануцу

8 травня 2023 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол України в Кувейті Олександр Балануца. Як зазначив ректор ЦДУ Євген Соболь, "Наш університет - Альма-матер дипломата. І дуже символічно, що наша зустріч проходила саме сьогодні, у День пам’яті та примирення.

Бо сьогодні війна за майбутнє України точиться не лише на полі бою. Велику роботу ведуть наші представники на міжнародній арені.
До речі, Кувейт - перша арабська держава, яка підтримала Україну у війні з росією та наголосила на важливості захисту територіальної цілісності і суверенних прав України. Коли резолюція Ради Безпеки ООН звинуватила росію за напад на Україну, Кувейт виявився єдиною арабською державою, яка була у списку 80-ти співавторів.
Пишаємось нашими випускниками, раді, що вони не забувають свого університету".