В ЦДУ відбудеться зустріч із письменницею та волонтеркою громадською діячкою Тетяною Комлик (Татусею Бо)

Запрошуємо активну студентську молодь і всіх, хто цікавиться громадським життям, майбутнім української освіти і має гарний літературний смак, на зустріч з волонтеркою, дитячою письменницею і виконавчим директором Благодійної фундації «Мрія» Тетяною КОМЛИК (Татусею БО).

Чекаємо вас 10 травня об 11:40 в приміщенні Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка, 7-поверховий корпус, аудиторія 214.

Із собою прихопити:

бажання спілкуватися про роль і місію волонтерів у зміцненні держави та наближенні спільної Перемоги,
готовність ставити питання про виклики і перспективи сучасної освіти,
гарний настрій.