Студенти ЦДУ представили творчі колекції одягу на показі мод «Fashion вік»

7 квітня 2023 року на показі мод «Fashion Вік», організованому в рамках соціального проєкту для жінок старшого віку, студентки спеціальностей Середня освіта (Трудове навчання та технології) та Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) представили п’ять власноруч виготовлених колекцій одягу, виконаних під керівництвом викладачок кафедри технологічної та професійної освіти Оксани Абрамової, Тетяни Куценко, Людмили Чистякової та Тетяни Хріненко. До організаційних процесів та презентації активно долучилися студентки факультету математики, природничих наук та технологій Анастасія Рябченко та Марина Рябоконь.

Вітаємо учасниць показу моделей та їх керівниць! Дякуємо організаторам Олені Рудьковській, директорці модельної агенції «Mix models», Фундації осіб старшого віку «Вік щастя» за запрошення та співпрацю!

Фотоматеріали надані медіалабораторією ЦДУ ім. В. Винниченка «Шепіт»

Детальна інформація на сайті факультету математики, природничих наук та технологій