Вітаємо студентів ЦДУ з призначенням академічної стипендії Президента України

Студенти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, які демонструють високі результати у навчанні і науковій діяльності, — вже традиційно серед стипендіатів Президента та Верховної Ради України!

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 352 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2022/2023 навчального року» академічну стипендію Президента України призначено двом студентам університету це:

f1                         f2_copy_copy.jpg
Бричка Максим Ігорович,
студент ІV курсу групи УП19Б
факультету української філології,
іноземних мов та соціальних комунікацій,
Спеціальність 014 Середня освіта
(Українська мова і література)
    Жабко Владислав Іванович,
студент ІV курсу групи ІГ19Б
факультету історії, бізнес-освіти та права,
Спеціальність: 014.03 Середня освіта (Історія)

Вітаємо наших талановитих студентів і бажаємо надалі досягати нових вершин і здобувати лише перемоги! Нехай це буде стимулом для подальшого саморозвитку, самореалізації та джерелом натхнення!

Ректорат університету