Гостьова лекція від професора Сергія Терещука про прогрес та загрози штучного інтелекту в освіті

Доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Терещук Сергій Іванович 05 квітня 2023 року провів на факультеті математики, природничих наук та технологій гостьову лекцію на актуальну тему «Перспективи використання штучного інтелекту в освіті».

Лекція викликала інтерес у слухачів та жваві дискусії, викладачі та студенти ставили багато запитань та обговорювали різні аспекти теми доповіді.

Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність Сергію Терещуку за  розкриття актуальної та змістовної тематики!

Детальніше на сайті факультету математики, природничих наук та технологій.