Викладачка ЦДУ Оксана Абрамова прочитала гостьову лекцію для студентів Хмельницького національного університету

4 квітня 2023 року доцентка кафедри технологічної та професійної освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, співрозробниця Державного стандарту базової середньої освіти (2020), членкиня авторського колективу Модельної програми для 5-6 класів за Держстандартом НУШ Абрамова Оксана Віталіївна провела гостьову лекцію «Технологічна освітня галузь у Новій українській школі» здобувачам вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» у Хмельницькому національному університеті.

Детальніше про лекцію читайте на сайті факультету математики, природничих наук та технологій.