У ЦДУ пройшов круглий стіл за участі освітян області

29 грудня 2023 року у співпраці з Управлінням державної служби якості освіти в області в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулася зустріч представників закладів середньої та професійної освіти.

На зустріч і йшлося про основні тенденції діяльності закладів загальної середньої освіти, важливість взаємодії та співпраці університету та стейкхолдерів освіти, а також шляхи розвитку освітнього лідерства як необхідної умови якісної та сучасної освіти.

Як зауважив ректор ЦДУ Євген Соболь: «Сьогодні ринок праці, соціум диктує вимоги до того, яких саме фахівців ми маємо готувати. З якими саме знаннями і навичками. Ми працюємо в тісній координації з ключовими гравцями на ринку праці регіону. І маємо на меті давати ту освіту, яка дійсно дозволить самореалізуватись молодій людині після того, як вона залишить стіни навчального закладу. У нас оновився суттєво перелік спеціальностей. І цей процес триває».