Співпраця зі стейкхолдерами з професійної освіти

14 березня 2023 року на кафедрі технологічної та професійної освіти відбулася гостьова лекція для студентів спеціальностей «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)», «015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)», «015 Професійна освіта (Цифрові технології)». Цього разу спікеркою стала Тетяна Суріна, методистка професійної підготовки Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області. Вона представила доповідь на тему «Особливості організації освітнього процесу в системі професійної (професійно-технічної) освіти»

Тетяна Вікторівна розкрила нове бачення ролі роботодавців у нинішній системі соціально-трудових і соціально-економічних відносин у виробничій, освітній та науковій сферах за нових освітніх стандартів.

Детальніше на сайті факультету