Шукаємо експонати для Музею історії ЦДУ

Минулої осені Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка відзначив свій перший 100-річний ювілей. За цей надскладний рік чимало змінилось в країні та у стінах нашого закладу. У непрості та водночас історичні часи ми навчились реагувати на будь-які виклики та приймати сміливі рішення.

Дбаючи про якісну сучасну освіту, ми також розуміємо, як важливо зберігати історичну пам’ять. Саме тому ми вирішили не відкладати наш давній проєкт — створення Музею історії університету.

Запрошуємо усіх небайдужих поділитись фотографіями, старими книгами, зошитами, приладдям або будь-якими речами, що пов’язані з минулим Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка!

Заповніть гугл-форму і ми з вами зв’яжемося.

Посилання на форму: https://forms.gle/ps193oNSs2tYtPs6A