Відбулася координаційна зустріч представників університету та Центру зайнятості з питань запровадження ваучерів на навчання

3 березня 2023 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася зустріч з представниками Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості у рамках співпраці з питань фінансової підтримки громадян, які бажають пройти перепідготовку за спеціальностями університету для здобуття ступеня бакалавра, магістра на основі раніше здобутої вищої освіти за іншою спеціальністю, спеціалізацію або підвищення кваліфікації та отримати ваучер на навчання.

У зустрічі взяли участь представники від університету:

Євген Собольректор університету; Наталія Подопригора – відповідальний секретар приймальної комісії; Людмила Чистякова – заступник відповідального секретаря приймальної комісії; Оксана Калашник – секретар приймальної комісії, а також представники Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості: Наталія Лисонь – заступник директора філії; Яна Шевченко – начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями; Дмитро Петренко – консультант роботодавця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями.

У 2023 році ваучер на навчання в ЦДУ імені Володимира Винниченка видається особам, визначених Законом України «Про зайнятість населення» для здобуття ступенів вищої освіти бакалавра, магістра або підвищення кваліфікації за такими спеціальностями:

• 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)
  • 014.04 Середня освіта (Математика)
  • 014.06 Середня освіта (Хімія)
  • 014.08 Середня освіта (Фізика та астрономія)
  • 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)
  • 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології)
  • 053 Психологія
  • 073 Менеджмент
  • 231 Соціальна робота

ЩО ТАКЕ ВАУЧЕР?

Це документ, що дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Оплачує ваучер Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

ХТО МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ВАУЧЕРА?

Громадяни, які мають професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості та:

• вік яких становить 45+ (до досягнення пенсійного віку), а страховий стаж є не менше 15 років;
  • які були звільнені з військової служби (крім строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ДСНС, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку із скороченням чисельності штату, або за станом здоров’я;
  • які були звільнені з військової служби після участі АТО/ООС;
  • є внутрішньо переміщеними особами, за відсутності для них підходящої роботи;
  • особи з інвалідністю, за відсутності для них підходящої роботи;
  • особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення;
  • особи, які отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення воєнних (бойових) дій.

ЯК ОТРИМАТИ ВАУЧЕР?

Обрати необхідну професію або спеціальність з переліку:

→ Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер

Звернутись до найближчого центру зайнятості:

Адреса Кіровоградського обласного центру зайнятості:  25015, м. Кропивницький, вул. Леоніда Куценка,12, e-mail: [email protected], тел.: +38(0522)321706; +38(0522)320344

Консультації про вступ на навчання в ЦДУ ім. В.Винниченка надає Приймальна комісія

Адреса приймальної комісії ЦДУ ім. В. Винниченка: Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1 (ауд. 103, корпус № 5), e-mail: [email protected], тел.: +38(0522)320999; +38(095)1485351; +38(096)6237913; +38(050)0102900