Магістри Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка отримали свої дипломи

24 січня 2023 року відбулося урочисте вручення дипломів з відзнакою магістрам Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Випускників привітали ректор ЦДУ імені Володимира Винниченка, професор Євген Соболь, директор Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Таборанський та заступниця голови Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерина Колтунова.

Вони вручили дипломи з відзнакою 53 випускникам.

Як зауважив у своєму привітанні ректор Євген Соболь, «…дивлюсь на наших магістрів, і мене сповнює упевненість, у тому, що наша держава буде сильною. Бо має таких людей. Цілеспрямованих, зібраних, рішучих. Щоб отримати дипломи магістрів з відзнакою, треба було добре попрацювати. І якшо вони вміли досягти цієї мети, значить справляться і з досягненням інших цілей. Вірю, що ці цілі будуть не тільки про власний добробут, а й про покращення суспільства».

Урочиста частина завершилася концертом за участі студентів університету та творчих колективів міста.