Збори трудового колективу ЦДУ заслухали звіт ректора за 2022 рік

31 січня 2023 року відбулися збори трудового колективу університету, під час яких ректор закладу, професор Євген Соболь прозвітував перед колективом про виконання умов контракту у 2022 році.

«Складний рік, з масою викликів. Вони, відверто кажучи, часом ставили, здавалось, в глухий кут. Але ми впорались. Про це свідчать цифри. Студентів на перший курс до університету прийшло більше, ніж за попередні набори. Ми відремонтували, придбали, відновили і переобладнали багато чого. Нам вдалось вберегти колектив від скорочень.

Це ми разом усі зробили. І студенти, і викладачі, і ті, хто господарською роботою займається» — прокоментував Євген Юрійович.

Звіт буде доступний для ознайомлення і найближчим часом з’явиться на сайті університету.