ЦДУ підписав угоду про співпрацю з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України

22 грудня 2022 року ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка професор Євген Соболь зустрівся з директором Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України Олегом Рафальським. Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між закладами.

Керівники закладів домовилися про співробітництво у науково-дослідній, суспільно-корисній діяльності, обмін досвідом у різноманітних сферах, а також участь у розробці спільних науково-дослідницьких проєктів.

Крім того, договір передбачає співпрацю в організації підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів, рецензуванні наукових та науково-педагогічних публікацій та розробок, надання можливостей працевлаштування та стажування в закладах.