Вітаємо з призначенням іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених!

Відповідно до Постанови Верховної Ради України "Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук" та подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій у 2022 році призначено іменну стипендію - Трифоновій Олені Михайлівні - доктору педагогічних наук, доценту кафедри Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка МОН України на виконання наукової (науково-технічної) роботи: "Методична система розвитку інформаційно-цифрової компетентності майбутніх учителів природничих наук".

Бажаємо подальших успіхів та досягнень у науковому досліджені !