У ЦДПУ відбувся День відкритих дверей

«Добрий той заклад освіти, у якого старі стіни!» Так звучить англійське прислів’я, яке безперечно пасує Центральноукраїнському державному університету імені Володимира Винниченка. Ми маємо понад 100-річну історію. Водночас, ми сміливі як ніколи у прийняті рішень та впровадженні новацій. Майже 50 % наших спеціальностей складають класичні професії.

19 листопада  ми провели День відкритих дверей. Це день знайомства  з нашими факультетами та спеціальностями. Попри складні умови, до нас завітали старшокласники Кропивницького, Долинської, Малої Виски, Новомиргорода та інших населених пунктів регіону.

Спеціально для гостей викладачі спільно зі студентами підготували цікаві локації з роботами, 3-d принтерами, старожитностями, інтерактивними заходами та яскравим концертом.

Кожного дня ми змінюємо наш університет, вчимо студентів та вчимось у молодого покоління. Тож запрошуємо до ЦДПУ.

Якщо ви не змогли завітати на наш захід – заповніть цю форму і ми з вами зв’яжемось.