У Кропивницькому пройшов Кубок ректора з танцювального спорту

6 листопада у стінах факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка відбувся неймовірний і довгоочікуваний захід – Кубок ректора з танцювального спорту – 2022.

У події, що проводиться з 2014 року, взяли участь майже 250 учасників кількох вікових категорій, що з’їхалися з різних куточків регіону, а також з Кривого Рогу та Черкас.

Ректор університету, професор Євген Соболь каже: «Зазвичай ці змагання були всеукраїнськими. Але ось вже три роки, як їх не проводили. Тому той факт, що спортсмени таки вийшли на паркет – само по собі радість! А тим більше, в таких обставинах. Я дякую дітям, їх батькам, тренерам за стійкість і працелюбність. Дякую ЗСУ за те, що країна живе!».

Перше місце серед дорослих пар зайняли першокурсники ЦДПУ імені Володимира Винниченка – Олександр Корнілов та Софія Герасименко.

Вітаємо переможців та призерів, а також усіх учасників «Кубку ректора – 2022» – і до зустрічі у наступному році!

Більше фото на порталі "Дозор"