Заступник Голови Верховної Ради у КДПУ

14 квітня в актовому залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася зустріч викладачів і студентів з відомим громадським діячем, президентом Фонду “Рідна країна”, заступником Голови Верховної Ради України, доктором політичних наук Миколою Томенком. Гість університету презентував книгу М. Чалого “Життя і твори Тараса Шевченка”, нещодавно видану за підтримки його Фонду до річниці з дня народження Кобзаря. Микола Володимирович не тільки розповів про нове видання та про заходи, які плануються до 150-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні, але й відповів на питання аудиторії, які стосувалися досить широкого кола проблем сьогочасного гуманітарного простору.