ЦДПУ ім. В. Винниченка: працюємо, навчаємо, розвиваємося

Попри повітряні тривоги, відключення світла, воєнний стан – університет працює. Методисти та адміністратори, бухгалтерія та відділ кадрів, кухарі та фахівці інформаційного відділу і, звичайно, викладачі – усі роблять кожен свою справу. І що найголовніше – отримують результат.

За словами ректора університету Євгена Соболя, лекції, семінари, навіть робота наукових, спортивних і творчих гуртків – тривають: «Педагоги знаходять нові форми роботи, щоб молодь отримувала якісні знання, щоб ми не втрачали час марно. Завершили вступну кампанію, проводимо курси підвищення кваліфікації учителів, вже кілька груп провчилось з різних спеціальностей.

Кожному викладачеві й студенту дякую за стійкість. Виконувати свою задачу – це вигравати бій з ворогом.

Пишаюсь колективом і всією родиною ЦДПУ імені Володимира Винниченка!».