Команда ЦДПУ відвідала Знам’янку

Заходи у громадах це не лише знайомства з абітурієнтами, а й зустрічі з нашими випускниками, які гідно несуть ім'я університету. Підтвердження цьому — День університету в Знам'янці, який відбувся у теплій атмосфері на базі Центру дитячої та юнацької творчості, у залі якого зібралося понад 150 школярів.

Дякуємо за співпрацю Міській раді,   випускникам ЦДПУ — головному спеціалісту Відділу освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради Поповій Тетяні Миколаївні, а також директору Центру дитячої та юнацької творчості Подвиженку Геннадію Івановичу.

Впевнені, що з такими завзятими людьми та активними старшокласниками Знам'янку чекає світле майбутнє. Ми ж беремо на себе місію підготовки високваліфікованих кадрів на класичних та педагогічних спеціальностях.

Продовжуємо привідкривати завісу  університетського життя. І вже збираємо команду для нової поїздки.